4

В'язання. Контрольний зразок.

  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1331
  • 0

Зразок. В'язати або не пов'язувалося? Як часто ви задаєте собі це питання перед початком нового проекту?

Безумовно, є дисципліновані в'язальниці, які звикли робити все за правилами. Їм я можу тільки позаздрити. Тому що по своєму особистому досвіді можу сказати, що зразки в'язати не люблю від слова зовсім.


Багато разів я обпікалася, починаючи в'язання без зразка і роблячи промахи. Розпускала, снувала починала ... і це могло відбуватися безліч разів. В голові звучав голос: "Лена, зв'яжи зразок". Але навіщо? Адже я вже стільки разів туди-сюди в'язала, що вже можу прикинути і, нарешті, все правильно зробити.


А тепер питання: Чи варто так нерозумно витрачати свій час? ;) В'язання зразка з тонкої пряжі (350м +) займає від сили годину. В'язання зразка з пряжі товстіший і того менше)

Привчайте себе в'язати зразки перед початком кожного проекту! Це заощадить ваш час і нерви.

Я вам підкажу деякі тонкощі, завдяки яким, пов'язаний раз зразок, прослужить вам довгі-довгі роки.


  1. Обов'язково вивчіть і збережіть етикетку від пряжі. По ній ви зможете: а) не забути з якого артикулу в'яжете; б) на ній є характеристика пряжі (склад, метраж); в) написані рекомендовані розміри спиць і гачка; г) вказана приблизна щільність в'язання (10смХ10см)

  2. Для в'язання зразка з пряжі 350м (+) наберіть від 40 петель, для в'язання з більш товстої пряжі - мінімум 30.

  3. Перші 10 рядів в'яжіть хусткової в'язкої (всі петлі лицьові в лицьових і виворітних рядах)

  4. Потім переходите на основний узор і в'яжіть мінімум 40 рядів тонкої пряжею або 30 рядів пряжею товстіший. При цьому, після кромочной, перші 5 (3) петель в'яжіть лицьовими у всіх рядах. Таким чином, у вас вийде наметове край, який не дозволить завертатися полотну.

  5. Після того, як ряди основного візерунка пов'язані, пров'яжіть ще 10 рядів хусткової в'язкою.

  6. Петлі закрити

  7. Зразок випрати, висушити на рівній поверхні, зробити ВТО.


Дуже важливий момент - відмітка про розмір спиць на самому полотні. Завдяки їй, ви завжди будете знати, яким номером пов'язаний зразок.

Відбувається це так: в останньому ряду візерунка або в середині верхніх наметове рядів (як вам зручно), в'яжуться накиди, які утворюють "дірочки" (як при ажурному в'язанні). Кількість накидов відповідає номеру спиць, якими ви в'яжете.

Наприклад: Спиці № 3. в'яжемо кілька перших лицьових петель в ряду (наприклад 5), накид, 2 ліц.п. разом, накид, 2 ліц.п. разом, накид, 2 ліц.п. разом, продовжуємо лицьовими до кінця ряду. Три накиду = спиці 3 мм. У наступному ряду, накиди пров'язуємо разом із малюнка (лицьовими або виворітними)


* Прошу звернути вашу увагу на те, що розрахунок однієї і тієї ж пряжі при поворотному в'язанні і в'язанні по колу відрізняється.


Для светри-реглана, шапок, рукавиць, шкарпеток, снуд і всьому, що ви в'яжете по колу - один зразок.

Для виробів з зшивними деталями, які ви в'яжете зворотніми рядами - інший зразок.


Сподіваюся, що інформація була корисною.


Ваша VizEll


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини