0

Інформація про доставку

Магазин "Пряжа від VizEll" знаходиться в м.Одесі.

Ми відправляємо посилки в будь-яку точку України і світу через надійні, перевірені роками поштові компанії «Нова пошта» і «Укрпошта»

“Нова пошта”

Провідна поштова компанія України. Відділення по прийому-видачі посилок розташовані, практично, в усіх населених пунктах країни. Швидка доставка, робота без вихідних - перевага компанії. Більшість покупців магазину "Пряжа від VizEll" вибирають саме її.

Час доставки транспортною компанією "Нова пошта" ваших замовлень: 1-3 робочих дня.

Покупець оплачує доставку посилки при отриманні.

“Укрпошта”

Знайома з дитинства всім українцям транспортна компанія "Укрпошта" з новою силою нарощує обороти перевезень і впроваджує передові технології для зручного оформлення посилок і замовлень в інтернет-магазинах. Основна перевага компанії - низька вартість доставки відправлень.

Час доставки транспортною компанією "Укрпошта" ваших замовлень: 2-6 робочих дня, в залежності від обраної послуги.

Оплата доставки заказа "Укрпочтой"

 Покупець оплачує доставку посилки при отриманні.

Як відстежити посилку?

Трек посилки приходить на адресу електронної пошти, який ви вказали при реєстрації. Також, він доступний у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення.

Відстежити пересування посилки ви можете на головній сторінці та в мобільному додатку компаній "Нова пошта" та "Укрпошта".

Інформація про оплату замовлення за посиланням: https://pryazha-ot-vizell.com.ua/oplata

Хочете заощадити на покупці пряжі? Вступайте в клуб VizEll і почніть збирати знижки і подарунки прямо зараз! Ознайомтеся з нашою КЛУБНОЇ ПРОГРАМОЮ

Є питання? Ми завжди на зв'язку!

Підписатись на новини