0

Шкарпеткова пряжа ручного фарбування

  • 05 лютого 2019 00:00:00
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 761
  • 0

Сьогодні будемо знайомитися з новинкою магазину "Пряжа від VizEll" - шкарпетки пряжею "Sock".

Почнемо з складу: 75% мериносова шерсть, 25% нейлон. Рекомендується для в'язання шкарпеток, але, завдяки меринос, я сміливо рекомендую її для в'язання абсолютно будь-яких виробів.

Пряжа міцна (спасибі нейлон), руками не разорвёшь. Так що, любителям шкарпеток сміливо говорю: ваші пальчики і п'ятки довго світло не побачать.

Сама ниточка скручена з чотирьох. У зарубіжних виробників, такий тип скручування називають 4ply.

Довжина пряжі - 300м на 100г. У мене середня щільність в'язання. Тому, по своєму особистому досвіді, для шкарпеток, рекомендую в'язати резинку на спицях 2.0-2.5мм, а візерунки і лицьову гладь - 3.0мм. Витрата на пару шкарпеток 36-37 розміру - 70г. Більш докладно про витрату пряжі на інші вироби і розміри, ви можете дізнатися на сторінці кожного кольору пряжі "Sock" у вкладці "Витрата і догляд".


Петельки в лицьовій гладі рівні й акуратні ще до СОТ.

Резинка пружна.

Візерунки виглядають виразно і фактурно.

Дуже рекомендую "Sock" шанувальникам пряжі НЕ екстрафайн (знаю, що такі є). Під час в'язання ви не будете "ловити" петельки, вони не будуть мега-м'якими і на спицях ви будете відчувати пряжу.

Тільки почніть в'язати з "Sock" зупинитися не зможете, поки не закінчите свій виріб. Адже кожна нова петелька - це відкриття. 

Ручне фарбування зробило свою справу. Залежно від того, який принцип в'язання ви оберете: по колу або поворотними рядами, візерунок буде лягає абсолютно по-різному.

Кожна нова пасма обіцяє вам приємне відкриття.

Купуйте пряжу Sock в магазині "Пряжа від VizEll"! В'яжіть з пряжі ручного фарбування! Будьте на стилі;)


Ваша VizEll


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини