4

Джемпер з пряжі Charisma

  • 19 червня 2020 14:56:13
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 490
  • 0

Нескладний у виконанні джемпер з пряжі ручного фарбування від VizEll привертає увагу не тільки кольором, але і хаотично пов'язаними смугами різної ширини. 

Оригінал зв'язаний з пряжі Charisma на в'язальній машині 5-го класу, щільність 8. Але ви з легкістю зв'яжете його спицями. На фото нижче, наведені розміри джемпера. Зв'яжіть зразок і перерахуйте сантиметри в петлі по своїй щільності в'язання.

За основу взято два квадрати по спинці і переду. Глибока V-образна горловина, надає джемперові витончений вид. Варто звернути увагу, на скіс плеча, який дорівнює 5 см. На фото його не видно, але для гарної посадки вироби, його обов'язково треба зв'язати.

Що стосується параметрів джемпера, то це справжнісінький оверсайз. Підходить дівчатам від розміру XS до XXL.

Рукава зв'язані подовженими, що теж є універсальною складовою джемпера. Вони можуть бути на вас, як стандартної довжини, так і з можливістю одворота. До того ж, ви можете зробити "дірочку" по шву в районі резинки і отримати джемпер з манжетом-мітенкою.

Основний візерунок - лицьова гладь. По низу переду і спинки, а так само на рукавах - резинка 2Х2. Висота резинки 4 см.

Витрата на виріб 520г.

Смуги на переді і рукавах зв'язані кольорами Rust, Мокко і Гірький шоколад, а основний колір - Шиітаке (посилання на них внизу сторінки). Кількість рядів кожного кольору чергувалися в хаотичному порядку без будь-якого додаткового розрахунку. На рукавах смуги розташовуються не симетрично, а у верхній частині, по правій стороні горловини, зв'язана тонка смуга з кольору Rust.

Окремої уваги варта спинка джемпера. Вона зв'язана лицьовою гладдю кольором Шиітаке. Три тонкі смужки різної ширини зв'язані кольором Гірький шоколад. Ця деталь, надає їй нестандартний вигляд і особливий шарм.

Як бачите, в'язання з пряжі ручного фарбування - це завжди оригінально і просто. Не варто вигадувати складні візерунки, щоб здивувати себе і оточуючих стильною річчю.

В'яжіть, творіть і будьте завжди у відмінному творчому настрої!

Ваша VizEll.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Останні новини

Як в'язати з пряжі ручного фарбування, щоб отримати "ВАУ" ефект?Прямий Інстаграм-ефір з Олександрою @ totally.knit.Говоримо про те, як Саша в'яже з пряжі ручного фарбування. Як підбирає кольорову гаму для свого проекту? Як комбінує?  ДЕТАЛЬНІШЕ
Як скомбінувати кольору пряжі для створення красивого градиентного переходу? Приклад поєднання відтінків Інгрід, Юна та Лагуна. Інформація про витрату пряжі Charisma на прикладі в'язаного джемпера різного обхвату грудей.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Нескладний у виконанні джемпер з пряжі ручного фарбування від VizEll привертає увагу не тільки кольором, але і хаотично пов'язаними смугами різної ширини. Схема в'язання та опис.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Пряжа Кабле Акварель - новинка магазину сезона «Весна 2020»Цікаве поєднання волокон (30% Tencel (евкаліпт), 50% мериносова шерсть, 20% нейлон) відразу ж привернули увагу в'язальниць. Але, як завжди, одним з перших було питання: ЯКА В  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини