1

Яка витрата пряжі Кабле Акварель?

  • 26 квітня 2020 13:40:04
  • Відгуків: 1
  • Переглядів: 129
  • 0 Яка витрата пряжі Кабле Акварель?
Пряжа Кабле Акварель - новинка магазину сезона «Весна 2020»
Цікаве поєднання волокон (30% Tencel (евкаліпт), 50% мериносова шерсть, 20% нейлон) відразу ж привернули увагу в'язальниць. Але, як завжди, одним з перших було питання:

ЯКА ВИТРАТА ПРЯЖІ?

Розглянемо витрату на виріб на прикладі светра #fallinlove_sweater автора @natashaberdaus (Instagram) у виконанні Олександри @ totally.knit.
Звернемо увагу на те, що Олександра в'язала светр не з оригінальної пряжі, якою був пов'язаний светр автора. Щоб потрапити в щільність, дівчина в'язала виріб на розмір менше, ніж в описі. Тобто свій розмір L (48), був пов'язаний з опису розміру S.
Спицями 4 мм на светр, з легким оверсайз ефектом, пішло 513 грам. Основний візерунок - лицьова гладь.
Високий зрист моделі (176см) також впливає на витрату пряжі. Звідси можна зробити наступний висновок:
- Якщо ви дівчина, зріст якої нижче середнього, буде досить до 5 пасм для в'язання светра класичного крою або з легким оверсайз
- Якщо ваш зріст вище середнього, то вам цілком вистачить 5 пасм (500г) пряжі на звичайний светр або пуловер. Якщо ви хочете виріб з оверсайз-ефектом, знадобиться ще одна-дві додаткові пасма (в загальному, 600г-700г). Залежно від «масштабів» оверсайз.


Ваша особиста щільність в'язання, візерунок, яким плануєте в'язати, фасон вироба - основні критерії для витрати пряжі.

Ажурне в'язання економить пряжу. Коси, Арани і переплетення збільшують її витрату. Не забувайте про це, коли плануєте в'язати виріб за своїм власним описом.

 
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
0 оцінок
0  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 
Підписатись на новини