0

Кейп з кід мохеру. Опис в'язання

  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 555

Стильний модний і простий у в'язанні кейп з кід мохеру - ідеальний варіант для будь-якої пори року. Не сковує рухи. Поєднується з сорочкою, гольфом, майкою. Навіть худі з капюшоном в молодіжному стилі виглядає з ним ідеально. Універсальна в'язана річ, яку ви із задоволенням будете носити, як самостійний виріб, адже легкий повітряний кід мохер, зв'язаний на спицях великого розміру, виглядає сексуально і чарівно.

Перш, ніж приступити до в'язання, уважно ознайомтеся з описом, розберіть моменти, які можуть бути вам не зрозумілі. Якщо є питання, задайте їх мені в коментарях.

Оригінальний варіант кейпа був зов'язан на в'язальній машині Brother 3-го класу. Опис адаптовано для в'язання спицями.

Кейп зв'язан поворотними рядами. Складається з чотирьох частин: переду, спинки і двох рукавів.

Для зручності в'язання деталі переду і спинки розбиті по рядах на ділянки. Після кожній зв'язаній ділянки, рядність обнуляється.

Плечі і горловина зв'язані частковим в'язанням. Закриваються разом після «згладжуючого» ряду.

* Згладжуючий * ряд - ряд, в якому пров'язуються усі петлі на спиці. В даному випадку - петлі плечей і горловини. Після цього петлі деталі закриваються.

РОЗМІР

S-M

Ширина виробу: 50 см

Довжина виробу: 57 см

Довжина рукава: 21 см

ВАМ ПОТРІБНО

Пряжа ручного фарбування KidLace, 70% кід мохер 30% нейлон, 450м / 50г, 110г (трохи більше 2-х пасм).

Спиці 3 мм, 5 мм і 7 ​​мм

УЗОР

ЛИЦЬОВА ГЛАДЬ: непарні (ліцоьві) ряди - лицьові петлі, парні (виворітні) ряди - виворітні петлі.

Щільність в'язання

1 см = 1.25 петель = 2.2 ряда

СХЕМА

ВИКОНАННЯ РОБОТИ

Спинка

Набрати додатковою ниткою 62 петлі на спиці 3 мм. Зв'язати 4 ряди.

Підгін:

Щоб уникнути потовщення краю виробу, підгин в'яжеться пряжею KidLace в одну нитку.

Зв'язати 6 рядів: 1й-3й-5й ряди: лицьові петлі; 2й-4й-6й ряди: виворітні петлі.

7й ряд: в'язати лицьовими на спицях 5 мм (для формування лінії підгину). Як варіант, ви можете зв'язати цей ряд виворітнім на спицях 3 мм.

8й-13й ряди: 8й-10й-12й ряди: виворітні петлі; 9й-11й-13й ряди: лицьові петлі.

14-й ряд: приєднати другу нитку і продовжити в'язання на спицях 7мм в ДВІ нитки з обох спиць одночасно (в'язати по 2 петлі разом: 1 петля з однієї спиці + 1 петля з другої). Таким чином, сформується підгин.

Ряди підгину не враховано в схемі і загальній рядності деталі.
Ви можете оформити край виробу будь-яким зручним для вас спосібом. В оригінальному варіанті початок джемпера зв'язано з підгинанням.

Продовжити в'язання лицьовій гладдю. Зв'язати 14 рядів від підгину.

-Обнуляем відлік рядів-

По краях, по обидва боки деталі, робимо позначку маркерами або доп. відрізком нитки для подальшого вшивання рукавів по мітці.

1-46 ряди: продовжуємо в'язання лицьовій гладдю

-Обнуляем відлік рядів-

Знову, по краях, по обидва боки деталі, робимо позначку. Це орієнтир для вшивання середини рукава.

1-46 ряди: продовжуємо в'язання лицьовій гладдю до скоса плеча.

Початок скоса плеча так само відзначаємо маркером або додатковою ниткою

-Обнуляем відлік рядів-

СКІС плеча

Скіс плеча формуємо частковим в'язанням. У кожному другому ряду,  не в'яжіть до кінця ряду 1 раз 3 петлі, 7 разів по 2 петлі і 1 раз по 1 петлю.

Всі петлі плеча знаходяться у НЕ пров'язаному положенні.

Виріз горловини

У 16-му ряду розділити в'язання на два частини для формування вирізу горловини. Кожну частину закінчити окремо. Від центру горловини, не в'яжіть в кожному другому ряду: 1 раз по 8 петель, 1 раз по 5 петель. Виріз горловини сформований.

Після того, як зв'язано 18 рядів і всі петлі плеча і горловини знаходяться в неробочому (НЕ пров'язаному) положенні, в'яжемо 1 «згладжучий» ряд на всіх петлях спинки (плечі і горловина) і закриваємо петлі не стягуючім спосібом.

ПЕРЕД

В'язати аналогічно спинці за винятком вирізу горловини.

Виріз горловини

14-му ряду розділити в'язання на два частини для формування вирізу горловини. Кожну частину закінчити окремо. Від центру горловини, не в'яжіть в кожному другому ряду: 1 раз по 6 петель, 1 раз по 4 петлі і 1 раз 3 петлі.

Так само, як і при в'язанні спинки, після того, як pв'язано 18 рядів і все петлі плеча і горловини знаходяться в неробочому (НЕ пров'язаному) положенні, в'яжемо 1 «згладжучий» ряд на всіх петлях спинки (плечі і горловина) і закриваємо петлі не стягиваючим спосібом.

РУКАВА

Почати в'язання з підгину, аналогічного при в'язанні переду і спинки. Єдина відмінність - набрати на спиці 52 петлі.

Після того, як буде зв'язано 46 рядів (21см), петлі закрити.

ЗБІРКА

Прибрати додаткові нитки.

За вашим бажанням, зберіть деталі по лицьовій або виворітній стороні. На фото кейп зібраний виворітною стороною назовні.

З'єднати плечові скоси переду і спинки.

Всю ширину рукава пришити до спинки. Край рукавів з підгинанням, загорнути «конвертиком», як показано на схемі, і пришити до переду по центральним мітках з невеликим нахлестом по підгину.

Сховати кінці ниток.

Ваш кейп ГОТОВИЙ!

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини