0

Шаль "Японські мотиви"

  • 21 травня 2019 21:20:30
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 612
  • 0

Один з найбільш популярних аксесуарів сучасності - в'язані шалі.

Зазвичай, їх в'яжуть з тонкої легкої пряжі: мохеру, ангори, мериносової вовни або простий овечої. Рідше зустрічаються шалі з пряжі змішаних складів.

У нашому магазині є приголомшлива пряжа, яку ви рідко зустрінете на полицях інших магазинів рукоділля в Україні. Я говорю про Bamboo. Дивовижний склад: 50% мериносова шерсть, 50% бамбук. Поєднання натуральної ніжної шерсті і не менш ніжного природного рослинного волокна бамбука. Багато з настороженістю відносяться до пряжі, в складі якої є цей матеріал. Часто його бояться, тому що вважають, що вироби з бамбука розтягуються і деформуються. Я не буду сперечатися, тому що у різних виробників пряжі різну сировину і його якість. Можу сказати за свою і поділитися відгуками покупців.

Ніжна, абсолютно не колючий, легка в в'язанні - це далеко не все слова, які я чула про пряжі "Bamboo". Хто в'язав з неї одного разу, повертаються за нею знову і знову. Вона не схожа на інші ні по скрутці, ні по тактильним відчуттям, ні по легкому свіжому аромату.

Свою розповідь я почала з згадки в'язаній шалі не дарма. Пенькова Любава придумав, зв'язала, провела тестування і пропонує придбати опис шалі з пряжі Bamboo! За словами майстра, пряжа шикарна і в'язати її одне задоволення! У відході не вимоглива. При дбайливому ставленні, прослужить вам довгі роки.

Шаль "Японські мотиви" пов'язана з двох пасм, загальною вагою 200г.

Розмір: 140смХ85см.

Візерунок, не такий складний, як може здатися на перший погляд. У своїх описах, Любава завжди описує нюанси в'язання до дрібниць. Кожен крок супроводжується відео-підказками складних моментів. Подивіться, як автор, на своєму каналі, розповідає про шалі і не забудьте на нього підписатися! Він молодий, але дуже цікавий і з великою перспективою! :)


 

Бонус от Любавы - мастер-класс по вязанию полого шнура I-cord

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 
Підписатись на новини