23

Mavka Milamar і Navy Violet

  • 26 травня 2019 12:50:47
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 509
  • 0

"Mavka" прийшла в магазин "Пряжа від VizEll" в 2018 році і відразу ж звернула на себе увагу. Зручна для в'язання товщина нитки: 220м / 100г, в міру пружна скручування 4 Ply, м'яка і легка в в'язанні. Багато хто помітив, що вона дуже нагадує популярну пряжу Rios від Malabrigo. З огляду на до уваги цей факт, моделей для в'язання спицями та гачком з цієї пряжі величезна кількість. Але відмінна риса всіх покупців магазину "Пряжа від VizEll" - це відхід від стандартів і повна свобода творчості! Тому, кожна ваша робота - це витвір мистецтва і я вам це доведу на прикладі однієї шалі.

Мар'яна @ _hmarynka.knitwear приступила до в'язання шалі з пряжі Mavka.

І це вже відхилення від правил. Ми звикли, що шалі в'яжуться з тонкої і дуже тонкої пряжі, ажурним візерунком або з елементами ажурі. Тут ми бачимо все навпаки! Середньої товщини пряжа і просте в'язання лицьовими петлями!

Вся родзинка полягає в поєднанні кольорів! Автор вибрала два кольори - Milamar і Navy Violet. Чергуючи нитки від двох клубків поперемінно, на наших очах росте не просто в'язана річ, а справжня картина в стилі Ван Гога.

Цитата майстра:

До речі, таку Класна пряжу ручного фарбування тепер роблять и в Україні.

Так, "Пряжа про VizEll" - перший в Україні магазин, який фарбує пряжу на професійному рівні. За роки роботи, наші покупці оцінили рівень якості пряжі. Ми вдячні за відгуки та дуже дорожимо своєю репутацією.

Процес в'язання шалі триває. Це експеримент для майстра і для пряжі. Хочу побажати Мар'яні якнайшвидшого завершення проекту і нових творчих ідей!

А вам, дорогі мої, бажаю не боятися, не ставити себе в рамки і бути відкритими до нових захоплюючим в'язальних проектам!

Ваша Vizell


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 
Підписатись на новини