4

Як легко повернути на спицю скинуту виворітну петлю?

  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 721
  • 0

З ким не буває. Ви в'яжете і раптом розумієте, що упустили петельку. Не треба панікувати. Дізнайтеся, як підібрати втрачену петлю таким чином, щоб не було помітно, де це сталося.

Прикро бачити, як петля втекла вниз і створила велику прогалину у вашій роботі. Виправити помилку простіше простого. Як тільки ви виявите проблему, перейдіть до місця, де впала петелька. Потім, візьміть гачок і з легкістю усуньте цю маленьку неприємність.

Уп-с ... петля загубилася

З виворітного боку в'язання, зверненої до вас, підхопите петлю гачком для в'язання. Іноді вона знаходиться близько до робочого ряду. Але часто трапляється так, що пропажа петлі зі спиці виявляється, коли ви пров'язати вже достатню кількість рядів. У будь-якому випадку, за допомогою гачка, з горизонтальних протяжок нитки, ви повернете неслухняну петельку на місце. Для початку, вставте гачок через петлю ззаду вперед.

Піймати першу протяжку

Використовуйте гачок для в'язання, щоб захопити горизонтальну протяжку пряжі, яка знаходиться прямо над петлею на гачку.

Тримайте гачок лицьовою стороною вгору, поки ви захоплюєте поперечну нитку. Це полегшує подальше повернення втікачки на місце.

Протяніть протяжку через петлю

Протяніть поперечну нитку через скинуту петлю. Зробіть так, щоб перша петля опустилася на нитку з протяжки і утворила нову петельку.

Будьте уважні! Іноді поперечні протяжки накладаються одна на одну і плутаються між собою.

Через це, ви можете підхопити нитку не з того ряду. У полотні вийдуть перехресні ряди. Доведеться розпускати і заново робити ту ж саму роботу. Тому вам просто потрібно стежити за тим, щоб на гачку була петля з правильної протяжки.

Продовжуйте піднімати петлі з протяжок до робочого ряду

Повторіть процес захоплення протяжок і протягуйте її крізь петлю на гачку, поки не досягнете верху своєї роботи.

Помістіть петлю на спицю

Використовуйте гачок, щоб помістити петлю, яку ви тільки що підняли, на ліву спицю.


Коли ви одягаєте петлю на спицю, переконайтеся, що та лежить в правильному напрямку. Вона повинна бути готова до в'язання наступного ряду. Ви ж не хочете схрещену петлю, якщо тільки це не має на увазі ваш візерунок.


Більше цікавої інформації в групах магазіну в соцмережах. Підписуйетсь, щоб нічого не пропустити. Посилання понизу сторінки.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини