23

Пряжа. Фарбування. Час!

  • 06 травня 2019 00:00:00
  • Відгуків: 4
  • Переглядів: 636
  • 5 Пряжа. Фарбування. Час!

Скільки часу займає фарбування пряжі?

Однозначно відповісти не просто. Все залежить від складності фарбування і застосовуваної техніки, кількості квітів, які використовуються і кількості пасм в одній партії.

Дуже важливий момент - дотримання технології.

Іноді, гортаючи інтернет і переглядаючи YouTube, зустрічаються красільщіци, які неусвідомлено псують пряжу. Боляче на це дивитися. Наприклад, при фарбуванні за допомогою оцту, дуже важливо не «перепаліть» нитка. Коли чую: «Не шкодуйте оцту, щоб закріпити колір», - у мене мурашки по шкірі!

Звертаємо увагу той факт, що чим довше пряжу варіть, тим більше вона втрачає свої корисні природні властивост.

Якщо ви думаєте, що фарбувати секційно складніше, ніж пофарбувати пасма в один колір, то ви дуже сильно помиляєтеся. Іноді, для досягнення задовільного результату, часу для фарбування однотонної пряжі йде більше, ніж на фарбування багатобарвним.


Величезну роль у створенні пряжі ручного фарбування грають барвники. Вони бувають різного складу і виробництва, професійні та аматорські. Від того, який барвник ви використовуєте, залежить час фарбування пряжі. В інструкції кожного виробника, є рекомендації. Не варто їх ігнорувати. Навпаки, уважно вивчити і дотримуватися правил.


У фарбуванні пряжі від VizEll я використовую професійні барвники американського виробництва. Вони дозволяють мені дбайливо фарбувати шерсть. Для себе я виробила особливу технологію, при якій час фарбування однієї партії пряжі не перевищує 30-40 хвилин. При цьому, якість вовни не страждає, а барвник міцно вбирається в волокно і не линяє.


Якщо Вам цікава тема фарбування пряжі, історії про те, як народжується пряжа від VizEll - задавайте питання під це статтею і я обов'язково на них відповім. А найцікавіші перетворяться в тему для нової статті!


Ваша VizEll


 
Залишити відгук  ↓
 
4 відгуків
2 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
7 голосів
100% 7 позитивних
7  
 
 
Підписатись на новини