0

Пряжа. Фарбування. Час!

  • 06 травня 2019 00:00:00
  • Відгуків: 6
  • Переглядів: 1160
  • 5 Пряжа. Фарбування. Час!

Скільки часу займає фарбування пряжі?

Однозначно відповісти не просто. Все залежить від складності фарбування і застосовуваної техніки, кількості квітів, які використовуються і кількості пасм в одній партії.

Дуже важливий момент - дотримання технології.

Іноді, гортаючи інтернет і переглядаючи YouTube, зустрічаються красільщіци, які неусвідомлено псують пряжу. Боляче на це дивитися. Наприклад, при фарбуванні за допомогою оцту, дуже важливо не «перепаліть» нитка. Коли чую: «Не шкодуйте оцту, щоб закріпити колір», - у мене мурашки по шкірі!

Звертаємо увагу той факт, що чим довше пряжу варіть, тим більше вона втрачає свої корисні природні властивост.

Якщо ви думаєте, що фарбувати секційно складніше, ніж пофарбувати пасма в один колір, то ви дуже сильно помиляєтеся. Іноді, для досягнення задовільного результату, часу для фарбування однотонної пряжі йде більше, ніж на фарбування багатобарвним.


Величезну роль у створенні пряжі ручного фарбування грають барвники. Вони бувають різного складу і виробництва, професійні та аматорські. Від того, який барвник ви використовуєте, залежить час фарбування пряжі. В інструкції кожного виробника, є рекомендації. Не варто їх ігнорувати. Навпаки, уважно вивчити і дотримуватися правил.


У фарбуванні пряжі від VizEll я використовую професійні барвники американського виробництва. Вони дозволяють мені дбайливо фарбувати шерсть. Для себе я виробила особливу технологію, при якій час фарбування однієї партії пряжі не перевищує 30-40 хвилин. При цьому, якість вовни не страждає, а барвник міцно вбирається в волокно і не линяє.


Якщо Вам цікава тема фарбування пряжі, історії про те, як народжується пряжа від VizEll - задавайте питання під це статтею і я обов'язково на них відповім. А найцікавіші перетворяться в тему для нової статті!


Ваша VizEll


 
Залишити відгук  ↓
 
6 відгуків
3 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
8 голосів
100% 8 позитивних
8  
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини