0

На яку сторону застібка?

  • Відгуків: 2
  • Переглядів: 1127
  • 5 На яку сторону застібка?

Починала в'язальниця не часто вдається до освоєння спиць і гачка з великих форм. Зазвичай, перший виріб - це шарф або шапка. Якщо ви мама, то ваша дитина буде укомплектований з ніг до голови в'язаними аксесуарами. Якщо дитину поруч немає, то ваш погляд спрямується до коханому хлопцеві, рідній сестрі, мамі або до близької подруги. У будь-якому випадку, підсівши на в'язальну "голку", зійти з неї дуже складно.

Через деякий час, зв'язавши кілька комплектів шарфів і шапок, попрактиковавшись в лицьових-виворітних, з'являється бажання створити щось більше. Починається пошук цікавих моделей. І все добре, якщо сподобався светр або пуловер з класичним, звичним для нас коміром. Але що робити, якщо виникло бажання зв'язати комір шалевий або поло? Кардиган на застібці? Одна справа, коли модель передбачає наявність блискавки. А якщо на ґудзиках або кнопках?

Як не заплутатися і зв'язати застібку в потрібну сторону?

Іноді, впадаєш ступор і не можеш збагнути. Добре, якщо під рукою є річ, з якою можна взяти приклад. Що робити, коли такий поруч немає? Джинси в рахунок не беремо. У них застібка, найчастіше, на одну сторону незалежно від чоловічої чи жіночої моделі.

На своєму прикладі, можу сказати, що сама потрапила одного разу в халепу, зв'язавши чоловікові светр з шалевим коміром на жіночу сторону. Скажу чесно, я навіть не звернула на це увагу. Проблема виявилася в той момент, коли я розмістила фото своєї роботи на "осинки". Першою реакцією було питання: "Чому комір на жіночу сторону?" І тут я зрозуміла, що потрапила. Перев'язувати зовсім не хотілося. Чоловікові светр сподобався. Що робити? Чесно зізналася, що помилилася. Добре, що чоловік у мене невибагливий і сказав, що все в порядку.

Одного разу, зовсім випадково, я почула одну цікаву історію. Дізнавшись її, ви більше ніколи не будете плутатися і переживати про свою в'язану або будь-яку іншу реч.

Як визначити сторону застібки в чоловічої чи жіночої одежі?

Як відомо, більшість людей на планеті правші. Саме тому, чоловічі речі із застібкою на ліву сторону. Правою рукою користуватися зручніше, ніж лівої. А значить, що і застібати одяг зручніше зліва направо.

Чому ж таке несправедливе ставлення до жінок? У цьому питанні нам допоможе розібратися історія. Сотні років тому, зав'язки на одязі жінок поступово перетворювалися в гудзики. Робилися вони з дорогоцінних каменів, золота і срібла. Дозволити їх собі могли тільки знатні персони. У них були служниці, які одягали своїх господинь. Саме в турботі про своїх помічницях, застібку на жіночих туалетах мали теж зліва направо. АЛЕ! По відношенню до служниць. А до самих жінок в дорогих шатах - навпаки, справа наліво.

Ось така дивовижна історія.

Сподіваюся, що вам було цікаво і пізнавально читати цю статтю.

Підписуйтесь на групи нашого магазину в соцмережах. Посилання на цій сторінці трохи нижче. Кожному нашому передплатнику обіцяємо гарний настрій і позитив кожен день.

Ваша VizEll

 
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
1 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 
Підписатись на новини