0

На яку сторону застібка?

  • Відгуків: 2
  • Переглядів: 1868
  • 5 На яку сторону застібка?

Починала в'язальниця не часто вдається до освоєння спиць і гачка з великих форм. Зазвичай, перший виріб - це шарф або шапка. Якщо ви мама, то ваша дитина буде укомплектований з ніг до голови в'язаними аксесуарами. Якщо дитину поруч немає, то ваш погляд спрямується до коханому хлопцеві, рідній сестрі, мамі або до близької подруги. У будь-якому випадку, підсівши на в'язальну "голку", зійти з неї дуже складно.

Через деякий час, зв'язавши кілька комплектів шарфів і шапок, попрактиковавшись в лицьових-виворітних, з'являється бажання створити щось більше. Починається пошук цікавих моделей. І все добре, якщо сподобався светр або пуловер з класичним, звичним для нас коміром. Але що робити, якщо виникло бажання зв'язати комір шалевий або поло? Кардиган на застібці? Одна справа, коли модель передбачає наявність блискавки. А якщо на ґудзиках або кнопках?

Як не заплутатися і зв'язати застібку в потрібну сторону?

Іноді, впадаєш ступор і не можеш збагнути. Добре, якщо під рукою є річ, з якою можна взяти приклад. Що робити, коли такий поруч немає? Джинси в рахунок не беремо. У них застібка, найчастіше, на одну сторону незалежно від чоловічої чи жіночої моделі.

На своєму прикладі, можу сказати, що сама потрапила одного разу в халепу, зв'язавши чоловікові светр з шалевим коміром на жіночу сторону. Скажу чесно, я навіть не звернула на це увагу. Проблема виявилася в той момент, коли я розмістила фото своєї роботи на "осинки". Першою реакцією було питання: "Чому комір на жіночу сторону?" І тут я зрозуміла, що потрапила. Перев'язувати зовсім не хотілося. Чоловікові светр сподобався. Що робити? Чесно зізналася, що помилилася. Добре, що чоловік у мене невибагливий і сказав, що все в порядку.

Одного разу, зовсім випадково, я почула одну цікаву історію. Дізнавшись її, ви більше ніколи не будете плутатися і переживати про свою в'язану або будь-яку іншу реч.

Як визначити сторону застібки в чоловічої чи жіночої одежі?

Як відомо, більшість людей на планеті правші. Саме тому, чоловічі речі із застібкою на ліву сторону. Правою рукою користуватися зручніше, ніж лівої. А значить, що і застібати одяг зручніше зліва направо.

Чому ж таке несправедливе ставлення до жінок? У цьому питанні нам допоможе розібратися історія. Сотні років тому, зав'язки на одязі жінок поступово перетворювалися в гудзики. Робилися вони з дорогоцінних каменів, золота і срібла. Дозволити їх собі могли тільки знатні персони. У них були служниці, які одягали своїх господинь. Саме в турботі про своїх помічницях, застібку на жіночих туалетах мали теж зліва направо. АЛЕ! По відношенню до служниць. А до самих жінок в дорогих шатах - навпаки, справа наліво.

Ось така дивовижна історія.

Сподіваюся, що вам було цікаво і пізнавально читати цю статтю.

Підписуйтесь на групи нашого магазину в соцмережах. Посилання на цій сторінці трохи нижче. Кожному нашому передплатнику обіцяємо гарний настрій і позитив кожен день.

Ваша VizEll

 
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
1 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини