0

Колір пряжі * Action

  • 10 вересня 2019 15:25:45
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 470
  • 0

У створенні нового кольору пряжі, завжди бере участь натхнення. Ніколи не приступаю до фарбування з поганим настроєм, важкими думками або з причини, що треба оновити асортимент.

Постійні покупці магазину знають, що отримуючи посилку і приступивши до в'язання, їм гарантовані тільки позитивні емоції і задоволення від процесу. А ось яким буде результат, залежить повністю від майстра. Але, в будь-якому випадку, навіть якщо ви тільки на початку свого в'язального шляху, він буде відмінним!

Пряжа ручного фарбування, колір Action

Історія його створення цікава і досить складна. Щоб отримати той ефект, який ви бачите в пасмі, використані відразу два методи фарбування. Не знаю, наскільки вам цікаво читати те, що я зараз пишу, але хочу донести до вас, що тільки в магазині "Пряжа від VizEll" ви можете купити пряжу такого поєднання кольорів.

Все почалося з того, що я вирішила пофарбувати пряжу красивого королівського синього кольору. Коли це зробила, то зрозуміла, що на тлі решти пряжі з магазину, хоч він і королівський, але виглядає нуднувато. "Додам я бірюзи ... трохи фуксії ... трохи лимона ... а тепер оранжевого, червоного ...." В результаті, ви бачите те, що бачите. Абсолютний політ фантазії привів до народження кольору, який я тільки і встигаю фарбувати ... тому що він підвищеним попитом!

Колір Action є в різних складах: меринос екстрафайн, просто меринос, меринос з бамбуком ... З нього вами пов'язані светри та кардигани, шапки і шкарпетки. Він користується постійним попитом не тільки в українських в'язальниць, а й у майстрів на іншій частині світу.

Чи знаєте ви, що?..

У магазині є можливість отримувати повідомлення про надходження пряжі, якої немає в наявності. Для того, щоб на адресу вашої електронної пошти надійшов лист з інформацією про наявність кольору, який вас цікавив, досить натиснути на "Конвертик", в віконці, що з'явилося ввести своє ім'я та адресу електронної пошти. Як тільки я пофарбую пряжу і внесу дані про готовність пряжі до покупки, ви дізнаєтеся про це в лічені секунди.

Підписуйтесь на профілі магазину у соціальних мережах і першими дізнавайтеся новини про пряжу і в'язання. Посилання внизу сторінки.

Ваша VizEll

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 
Підписатись на новини