0

Колір пряжі * Action

  • 10 вересня 2019 15:25:45
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1083
  • 0

У створенні нового кольору пряжі, завжди бере участь натхнення. Ніколи не приступаю до фарбування з поганим настроєм, важкими думками або з причини, що треба оновити асортимент.

Постійні покупці магазину знають, що отримуючи посилку і приступивши до в'язання, їм гарантовані тільки позитивні емоції і задоволення від процесу. А ось яким буде результат, залежить повністю від майстра. Але, в будь-якому випадку, навіть якщо ви тільки на початку свого в'язального шляху, він буде відмінним!

Пряжа ручного фарбування, колір Action

Історія його створення цікава і досить складна. Щоб отримати той ефект, який ви бачите в пасмі, використані відразу два методи фарбування. Не знаю, наскільки вам цікаво читати те, що я зараз пишу, але хочу донести до вас, що тільки в магазині "Пряжа від VizEll" ви можете купити пряжу такого поєднання кольорів.

Все почалося з того, що я вирішила пофарбувати пряжу красивого королівського синього кольору. Коли це зробила, то зрозуміла, що на тлі решти пряжі з магазину, хоч він і королівський, але виглядає нуднувато. "Додам я бірюзи ... трохи фуксії ... трохи лимона ... а тепер оранжевого, червоного ...." В результаті, ви бачите те, що бачите. Абсолютний політ фантазії привів до народження кольору, який я тільки і встигаю фарбувати ... тому що він підвищеним попитом!

Колір Action є в різних складах: меринос екстрафайн, просто меринос, меринос з бамбуком ... З нього вами пов'язані светри та кардигани, шапки і шкарпетки. Він користується постійним попитом не тільки в українських в'язальниць, а й у майстрів на іншій частині світу.

Чи знаєте ви, що?..

У магазині є можливість отримувати повідомлення про надходження пряжі, якої немає в наявності. Для того, щоб на адресу вашої електронної пошти надійшов лист з інформацією про наявність кольору, який вас цікавив, досить натиснути на "Конвертик", в віконці, що з'явилося ввести своє ім'я та адресу електронної пошти. Як тільки я пофарбую пряжу і внесу дані про готовність пряжі до покупки, ви дізнаєтеся про це в лічені секунди.

Підписуйтесь на профілі магазину у соціальних мережах і першими дізнавайтеся новини про пряжу і в'язання. Посилання внизу сторінки.

Ваша VizEll

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини