7

Як прикрасити в'язане виріб? Вишивка!

  • 31 березня 2019 00:00:00
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 822
  • 0

Навіть саме звичайне в'язане полотно можна зробити оригінальним

Наприклад, ви знайшли зрозумілу для себе схему в інтернеті і в'яжете светр звичайної лицьової гладдю.

Все добре, все подобається. Форма вдала, виріб сидить ідеально. Приміряли, дивіться в дзеркало і розумієте, що чогось не вистачає. Хочеться якоїсь родзинки.

І тут до вас на допомогу приходить вишивка! Невелика буква або символ можуть прикрасити і додати оригінальності вашому вязаному виробу! Вишита картина - перетворить просту роботу на витвір мистецтва!

Вишивка гачком по петлях


Навіть якщо ви в'яжете спицями, серед ваших інструментів повинно бути місце в'язального гачка. Чому? Як мінімум, він просто незамінний для прикраси вашого вироби. За допомогою гачка, вишивка по петлях перетворюється в задоволення. Він, свого роду, кисть для в'язання по полотну, якій ви малюєте свою картину.

Светр на фото, пов'язаний з пряжі ручного фарбування Chanky від VizEll. Звичайний реглан зверху був прикрашений абстрактним малюнком. У підсумку, виріб отримало назву "Лабіринт".

Як відбувався процес вишивки? Готовий виріб було одягнене на манекен і, починаючи від центру, гачком, в довільному порядку, без попередньої схеми, була ввязана ланцюжок з повітряних петель. Просто. Симпатично. Оригінально.Вишивка хрестиком по полотну

У наш час дітей здивувати складно. Гаджети, ігрові приставки, мобільні телефони. Блоги, влоги, канали .... YouTube, Instagram, Telegram. Що робити батькам?

Що зв'язати? Чи захоче дитина це надіти? Чи захоче! Якщо на шапці, светрі або будь-якому іншому в'язаному виробі буде лого його кумира, герой улюбленого фільму або емблема гри!

Дано: пряжа ручного фарбування Mavka, однотонна пряжа різних кольорів, голка для вишивання.

Модель: светр спицями регланом зверху.

Ідея: вишивка лого YouTube каналу.

Перш, ніж приступити до вишивання, обов'язково виперіть виріб. Петлі повинні стати на місце. Після завершення роботи, проведіть СОТ вишивки. Модель готова до дарування і подальшої експлуатації!


Вишивка голкою по петлях

Найбільш поширений спосіб вишивки по вязаному полотну.

В мережі ви зустрінете багато майстер-класів та відео-уроків в цій техніці. Ми наведемо приклад того, як можна цікаво поєднувати різні фактури пряжі.

Юлія (Instagram @julia_mytnyk_kiev) створила шедевр! В'язаний светр з вишивкою Будди викликав справжній фурор в мережі Інстаграм!

У передній частині однотонного светри, пухнастою пряжею Brushed alpaca, по петлях, вишита справжня картина! Звертаємо увагу, що у вишивці використовувалися лише дві пасма пряжі секційного фарбування. Завдяки різноманіттю відтінків, автор ідеально підібрав відрізки пряжі і відтворив картину з 3D-ефектом.

Сподобалися роботи? Вийшло вас надихнути?

Підписуйтесь на наші новини і ви завжди будете в курсі самого цікавого в світі в'язання!

Ваша VizEll

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Останні новини

Як в'язати з пряжі ручного фарбування, щоб отримати "ВАУ" ефект?Прямий Інстаграм-ефір з Олександрою @ totally.knit.Говоримо про те, як Саша в'яже з пряжі ручного фарбування. Як підбирає кольорову гаму для свого проекту? Як комбінує?  ДЕТАЛЬНІШЕ
Як скомбінувати кольору пряжі для створення красивого градиентного переходу? Приклад поєднання відтінків Інгрід, Юна та Лагуна. Інформація про витрату пряжі Charisma на прикладі в'язаного джемпера різного обхвату грудей.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Нескладний у виконанні джемпер з пряжі ручного фарбування від VizEll привертає увагу не тільки кольором, але і хаотично пов'язаними смугами різної ширини. Схема в'язання та опис.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Пряжа Кабле Акварель - новинка магазину сезона «Весна 2020»Цікаве поєднання волокон (30% Tencel (евкаліпт), 50% мериносова шерсть, 20% нейлон) відразу ж привернули увагу в'язальниць. Але, як завжди, одним з перших було питання: ЯКА В  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини