4

Як поєднувати пряжу?

  • Відгуків: 6
  • Переглядів: 2672
  • 5 Як поєднувати пряжу?

Всі ми хочемо, щоб наше в'язане виріб виглядав стильно і привабливо. Можна знаходити мудровані візерунки, довго і копітко в'язати, а в підсумку отримати в'язане непорозуміння, яке буде виглядати дешево і без смаку?
Як не змарнувати час даремно і зв'язати виріб, який буде радувати вас і оточуючих


Після того, як ви підібрали модель, варто відповідально підійти до вибору пряжі

Задайте собі кілька запитань. Скільки часу ви витратите на в'язання? Чи плануєте ви носити свою в'язану річ довго і щасливо або заховаєте на дальню полицю своєї шафи?

Багато з вас погодяться, що не можна отримати якісну річ з неякісного матеріалу

На ринку представлена ​​величезна кількість пряжі різної цінової категорії: від недорогої бюджетної до пряжі преміум класу. Буквально 10 років тому, в'язальниці відчули всі принади вибору пряжі. Пропозиції почали сипатися з усіх боків і зупинити свій погляд на одному виробнику, а тим більше, одному виді пряжі стало практично неможливим.

Однотонна, секційна, меланжева, градієнтна.
Як стримати свою пристрасть до пряжі? Очі розбігаються, думки плутаються, хочеться спробувати все.

ПОЄДНАННЯ секційні ПРЯЖІ

Перед нами відкривається величезна кількість варіантів. Поєднуючи пряжу, можна отримати смугастий візерунок, градієнтний перехід кольору, жаккард.

Плавний перехід КОЛЬОРУ ВІД ОДНОГО до ДРУГОГО

Єкілька варіантів досягнення результату:

  1. В'язання в одне додавання нитки.

Почніть в'язати з одного кольору. Пров'язавши певну кількість рядів, включайте в роботу другий колір.

Якщо ви в'яжете поворотними рядами, чергуйте нитки одного і другого кольору кожні два ряди.

Якщо в'яжете по колу, можливості розширюються: чергуйте нитки кожні 3-2-1 ряд, в залежності від бажаного результату. Можна почати чергування з 3-х рядів (3 ряди один колір, 1 ряд іншої ...) і поступово перейти до чергуванню в кожному ряду. Основне завдання, повністю перейти на другий колір. Таким же чином, далі, ви можете перейти на третій, четвертий, п'ятий кольору і отримаєте полотно з плавно перетікають відтінками від одного до іншого.

      2. В'язання в два і більше жмутів.

З одного боку, це може здатися складним, з іншого - простіше простого. Головне не заплутати моточків між собою :) Основний принцип в'язання такий же, як і в способі, який описаний вище. Але! В даному випадку не обов'язково чергувати два кольори нитки.

Наприклад: ви в'яжете в два складання. Зв'язали потрібну кількість рядів кольором ОДИН. Обірвіть одну нитку і замість неї включите в в'язання нитка другого кольору. Зв'яжіть ще кілька рядів, обірвемо другу нитку першого кольору і повністю перейдіть на в'язання кольором ДВА.

Якщо дуже педантично підходити до плавності переходу, то при зміні нитки не обриває її, а залишаєте в в'язанні. Чергуєте її кожні 1-2 ряди з кольором, який вводите в роботу. Закінчуєте в'язати нею через ту кількість рядів, яке вважаєте за потрібне.

Типовим прикладом такої техніки є роботи Stephen West

СЕКЦІЙНИЙ ЖАККАРД

У ньому беруть участь два кольори пряжі ручного фарбування.

Великою популярністю у зарубіжних в'язальниць користується жакардовий візерунок на кокетці вироби або по краю. Його часто застосовують для створення нових моделей. На світовому інтернет-ресурсі з в'язання Ravelry, опису жаккард светри або пуловера користуються попитом і займають перші місця в рейтингу.


ЖАККАРД. ПРЯЖА ОДНОТОННА + СЕКЦІЙНА

Зіграйте на контрасті. Візьміть пряжу ручного фарбування і однотонну (напр. Моточні, бобінний). На її тлі, секціонка виглядає максимально виграшно. Зміна кольорів в секційної нитки інтригує. Від в'язання такого жаккарда неможливо відірватися. З кожною новою петелькою, затягує все більше і більше в роботу. Хочеться побачити кінцевий результат якомога швидше.

Основою для жаккарда може служити і та, і інша пряжа. Не можна точно сказати, що узор повинен бути з секціонкі або однотонний. Зв'яжіть зразок і подивіться, який варіант вам більше подобається.

ЛОПАПЕЙСА

Особливою любов'ю у в'язальниць користується техніка Лопапейса. Ісландський светр десятиліття не виходить з моди, а пряжа ручного фарбування доповнила його елементами сучасного в'язання. У мережі зустрічається велика кількість описів, схем і комбінацій відтінків. Надихайтеся на прикладі зарубіжних майстрів і створюйте своє.


Можна ще багато говорити на тему пряжі. Але в одній статті про все розповісти неможливо. Кожен день нас відвідують нові ідеї з якими хочеться поділитися. 


Підписуйтесь на "Пряжа від VizEll" в соцетях, щоб бути в курсі останніх новин, новинок в світі в'язання та пряжі. Ссилочку на сторінці нижче.

Діліться зі своїми подругами в Facebook, VK, Одноклассниках. Чим більше людей дізнається про наш з вами творчості, тим яскравіше і цікавіше буде навколишнього світ :)


Залишайте свої коментарі та побажання. Напишіть, про що хочете дізнатися в наступних публікаціях блогу.


Ваша VizEll і творча команда магазину "Пряжа від VizEll"


 
Залишити відгук  ↓
 
6 відгуків
3 відповідей
3 оцінок
100% 3 позитивних
15  
Корисність відгуків
13 голосів
100% 13 позитивних
13  
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини