6

Хустка з китицями

  • Відгуків: 2
  • Переглядів: 888

Хустка в'яжеться простим візерунком. Завдяки чергуванню однотонної пряжі з секційної, він набуває сучасний стильний образ.

РОЗМІР

Висота 198 см (права сторона) і ширина 150 см (закритий край).

ВАМ ПОТРІБНО

Пряжа (100% овечої вовни; 160 м / 50 г) - 350 г синьої;

пряжа секційного фарбування (50% бавовни, 50% мікроволокна; 340 м / 100 г) - 300 г помаранчевої / золотисто-коричневої / рожевої / темно-фіолетового / кольору льону / червоно-фіолетовою / кольору міді; кругові спиці №3 довжиною 100 см.

Рекомендуємо використовувати для в'язання пряжу ручного фарбування від VizEll Sock або Bamboo. Прямі посилання на пряжу внизу статті.

УЗОРИ І СХЕМИ

ПЕРЛОВИЙ УЗОР

В'язати по черзі 1 осіб., 1 ізн .; петлі зміщувати в кожному ряду.

ЛИЦЬОВА ГЛАДЬ

Лицьові ряди - лицьові петлі, виворітні ряди - виворітні петлі. У кругових рядах всі петлі провязивать лицьовими.

ПОСЛІДОВНІСТЬ СМУГ

В'язати по черзі 6 р. ниткою секційного фарбування, 6 р. синіх.

Щільність в'язання

20 п. Х 30 р. = 10 х 10 см, пов'язано лицьовій гладдю. Зразок виконаний на спицях №3.

ВИКОНАННЯ РОБОТИ

Ниткою секційного фарбування набрати 4 п. І в'язати перловим візерунком.

На початку 2-го р. (= Вив. Ряд) додати 1 п., Для цього 1-ю п. Провязать 1 раз лицьовій і 1 раз лицьовій схрещеною = 5 п. Цю убавку повторити ще 2 рази в кожному 2-м р. = 7 п.

Починаючи з 7-го р., Виконувати смуги в зазначеній послідовності і петлі розподілити таким чином: 3 п. Перлового візерунка, 1 п. Лицьовій гладі, 1 осіб. схрещену вив'язати з протягання, 3 п. перлового візерунка = 8 п. Цю надбавку з лівого краю виконувати в кожному 2-м р. перед останніми 3 п. перлового візерунка, додану петлю в'язати лицьовій гладдю. На кожній кольоровий смузі додається по 3 п.

Всього виконати 98 смуг, при цьому на останній синій смузі останні 3 р. в'язати перловим візерунком.

Через 196 см = 588 р. від початку смуг закрити всю 301 п.

ЗБІРКА

Відрізати велика кількість ниток секційного фарбування, а також синіх ниток, виготовити з них 3 великі кисті довжиною в готовому вигляді по 12 см і прикріпити до кутів хустки.

За матеріалами журналу «Verena» №3 / 2019

 
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
1 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
3 голосів
100% 3 позитивних
3  
 
 

Останні новини

Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
До того, як фарбувати пряжу, я багато в'язала. Любила придумувати моделі, ділилася ними на форумі свого магазину.У нас була дружна компанія божевільних в'язальниць))) Соцмережі тоді ще не захопили світ і ми відривалися на в'язальних ф  ДЕТАЛЬНІШЕ
Стильний модний і простий у в'язанні кейп з кід мохеру - ідеальний варіант для будь-якої пори року. Не сковує рухи. Поєднується з сорочкою, гольфом, майкою. Навіть худі з капюшоном в молодіжному стилі виглядає з ним ідеально. Універсаль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини