0

Хустка з китицями

  • Відгуків: 2
  • Переглядів: 1027

Хустка в'яжеться простим візерунком. Завдяки чергуванню однотонної пряжі з секційної, він набуває сучасний стильний образ.

РОЗМІР

Висота 198 см (права сторона) і ширина 150 см (закритий край).

ВАМ ПОТРІБНО

Пряжа (100% овечої вовни; 160 м / 50 г) - 350 г синьої;

пряжа секційного фарбування (50% бавовни, 50% мікроволокна; 340 м / 100 г) - 300 г помаранчевої / золотисто-коричневої / рожевої / темно-фіолетового / кольору льону / червоно-фіолетовою / кольору міді; кругові спиці №3 довжиною 100 см.

Рекомендуємо використовувати для в'язання пряжу ручного фарбування від VizEll Sock або Bamboo. Прямі посилання на пряжу внизу статті.

УЗОРИ І СХЕМИ

ПЕРЛОВИЙ УЗОР

В'язати по черзі 1 осіб., 1 ізн .; петлі зміщувати в кожному ряду.

ЛИЦЬОВА ГЛАДЬ

Лицьові ряди - лицьові петлі, виворітні ряди - виворітні петлі. У кругових рядах всі петлі провязивать лицьовими.

ПОСЛІДОВНІСТЬ СМУГ

В'язати по черзі 6 р. ниткою секційного фарбування, 6 р. синіх.

Щільність в'язання

20 п. Х 30 р. = 10 х 10 см, пов'язано лицьовій гладдю. Зразок виконаний на спицях №3.

ВИКОНАННЯ РОБОТИ

Ниткою секційного фарбування набрати 4 п. І в'язати перловим візерунком.

На початку 2-го р. (= Вив. Ряд) додати 1 п., Для цього 1-ю п. Провязать 1 раз лицьовій і 1 раз лицьовій схрещеною = 5 п. Цю убавку повторити ще 2 рази в кожному 2-м р. = 7 п.

Починаючи з 7-го р., Виконувати смуги в зазначеній послідовності і петлі розподілити таким чином: 3 п. Перлового візерунка, 1 п. Лицьовій гладі, 1 осіб. схрещену вив'язати з протягання, 3 п. перлового візерунка = 8 п. Цю надбавку з лівого краю виконувати в кожному 2-м р. перед останніми 3 п. перлового візерунка, додану петлю в'язати лицьовій гладдю. На кожній кольоровий смузі додається по 3 п.

Всього виконати 98 смуг, при цьому на останній синій смузі останні 3 р. в'язати перловим візерунком.

Через 196 см = 588 р. від початку смуг закрити всю 301 п.

ЗБІРКА

Відрізати велика кількість ниток секційного фарбування, а також синіх ниток, виготовити з них 3 великі кисті довжиною в готовому вигляді по 12 см і прикріпити до кутів хустки.

За матеріалами журналу «Verena» №3 / 2019

 
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
1 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
3 голосів
100% 3 позитивних
3  
 
 

Останні новини

У гардеробі кожної в'язальниці є не одна шапка, зв'язана власними руками. Але, як відомо, шапок багато не буває. Тому, пропоную поповнити асортимент ще однією, яку ви зв'яжете за один вечір.Цікавий візерунок, імітує коси. Виглядає об'  ДЕТАЛЬНІШЕ
Дуже симпатичний візерунок, який в'яжеться без жодних премудростей.Підійде для будь-якого виробу: снуд, шарфа, джемпера, светри або кардигани, для дитячого або дорослого пледа.  ДЕТАЛЬНІШЕ
Зв'язани гачком 4мм по майстер-класу Світлани Кочкіної @svetlana__kochkina (Instagram). Опис безкоштовний.Розмір топіка XS. Вага 132г. Моя незамінна помічниця Юля @ukrav_knit (Instagram), зв'язала його для своєї дочки.Чим біль  ДЕТАЛЬНІШЕ
Що ми знаємо про буретний шовк? Враження про пряжу. В'язання зразків спицями та на в'язальній машині в прямому ефірі.Пряжа в ультрафіолетових променях.Розіграш пасм ручного фарбування.Запис прямого ефіру Instagram магазину "Пряжа  ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатись на новини