0

Градієнтна пряжа

Трикотажна пряжа градієнт дозволяє швидко і просто створювати справжні витвори мистецтва, використовуючи спиці. Така пряжа блискавично знайшла популярність незабаром після появи, користується величезним попитом у майстринь. Було б дивно, якби в нашому інтернет-магазині не був присутній цей матеріал.

Наш Gradient - це ручна робота, тому поєднання і переходи квітів в кожному випадку будуть унікальні. Створюємо бездоганні нитки, що ідеально підходять для шалей і палантинів. Результат в'язання з матеріалу такого забарвлення просто вражає уяву. Мотки виглядають як елемент декору, просто уявіть, які чудові речі можна отримати, доклавши трохи праці і майстерності. Доторкніться до досконалості!

Безмежні можливості для фантазії

Ніжні переходи або істинне буйство фарб. М'які тони, або викликають і зухвалі кольору. Все може бути застосовано до Gradient від "VizEll". Кожен моток ниток - це:

Якісний матеріал, що відрізняється ніжністю, надійністю і довговічністю. Пряжа для градієнт відноситься до преміум-класу.

Стійкі барвники, які не тьмяніючі після прання.

Єдиний у своєму роді продукт, який не має аналогів. Hand made, на відміну від фабричного виробництва, що не передбачає виготовлення стандартних товарів.

Черпаємо натхнення з кожної дрібниці навколо, заздалегідь уявляємо, як будуть виглядати вироби з виготовленої пряжі. Пропонуємо як класичні варіанти в пастельних тонах, так і викликають нитки, в яких дивним чином поєднуються найнесподіваніші кольору. Здивуємо навіть тих, хто бачив все.

Хенд мейд, в який ми вклали душу

Градієнт - пряжа, яку сьогодні масово стали виготовляти різні фабрики. Але промислові обсяги призводять до того, що продукт стає бездушним, в ньому відсутня оригінальність. Ми ж пропонуємо тільки унікальні мотки, аналогів яким неможливо знайти. "Пряжа від VizEll" - це сімейний бізнес, а наша місія - дарувати людям тепло і любов. Творіть, мрійте, а пряжа градієнт, купити в Україні яку можна в нашому магазині, допоможе в цьому.

Кожен конкретний моток створений в ході складного творчого процесу і вільного польоту думки. При створенні виробів завжди думаємо не про продажі, а про враження і емоції, які отримує клієнт. Саме завдяки такому підходу зуміли домогтися визнання у покупців в усьому світі, адже за часів мас маркету так складно, часом, знайти індивідуальність. Сотні людей вибрали нашу пряжу і залишилися задоволені, так чому б не поповнити їхні ряди?

Доступні ціни, можливість замовити з доставкою

Нитки градієнт купити в магазині "VizEll" можна з тих, що є в асортименті і за індивідуальним замовленням. Знаходимося в Одесі, в стислі терміни доставляємо товар до Києва, в кожну точку України. Можлива доставка в інші країни. пропонуємо:

  • якісну сировину;
  • доступну вартість;
  • персональний підхід до замовників;
  • любов в кожному мотку;
  • унікальні забарвлення.

Пряжа, про яку ви мріяли, знаходиться на відстані в пару кліків! Хочете побачити більше? Найсвіжіші фото товарів і відгуки від задоволених клієнтів є в Instagram бренду.
Рекомендовані статті

Шапка з градієнтної пряжі Mavka. Враження про пряжі і в'язання з перших вуст від Марії @ lul.wool  ДЕТАЛЬНІШЕ
  • 21 червня 2019 09:43:21
  • Відгуків: 3
  • 5
Підписатись на новини