1

Пряжа змішаного складу

Що таке "змішана пряжа"?

Змішана пряжа (або смесовка) виходить в процесі прядіння волокон або скручування ниток різного складу. Вона може бути повністю натуральної, а може містити в собі синтетичні добавки.

Існує безліч різновидів пряжі, які містять натуральні і штучні волокна. Всі вони різній пропорції і можуть поєднувати в собі від двох і більше компонентів. Найбільш поширені склади змішаної пряжі:

  • вовна з акрилом, нейлоном або поліамідом
  • ангора з акрилом або вовною
  • мохер на шовку або мохер з поліамідом

  • меринос з шовком, бавовною, кашеміром

  • шовк з кашеміром

  • віскоза з бавовною

Пропонуємо придбати пряжу ручного фарбування унікальних змішаних складів

У магазині "Пряжа від VizEll", продається пряжа, яку ви не зустрінете ні в жодному іншому магазині світу. Наприклад: альпака з вовною, віскозою і Поліакрили; букльована пряжа з baby альпака, супер кід мохером, вовною, нейлоном і еластаном; мохер з вовною і Поліакрили, меринос з нейлоном; бамбук з мериносів, меринос з шовком, а також альпака з вовною і нейлоном.

Для чого потрібні синтетичні добавки до пряжі?

Найчастіше штучні волокна додають в нитку для її зміцнення та підвищення зносостійкості. Наприклад для в'язання шкарпеток, до пряжі додають нейлон.
А ось для того, щоб надати пряжі більшої еластичності додають волокна віскози.
Якщо ви плануєте в'язати водолазку, купальник, боді або будь-яке інше облягає виріб, вам обов'язково знадобиться пряжа з вмістом еластану.
Вовняна пряжа в співдружності з літніми волокнами (бавовна, бамбук, шовк) - відмінне рішення для в'язання демісезонних речей.

Догляд за виробами з пряжі змішаного складу

Варто звернути особливу увагу догляду за виробами з пряжі змішаного складу. Під час прання, орієнтуйтеся на найслабший компонент. Вибирайте спеціальні порошки, які призначені для прання виробів з делікатних матеріалів. Не ігноруйте рекомендації, які написані на коробці прального порошку або рідкого миючого засобу.

В асортименті магазину "Пряжа від VizEll" ви знайдете пряжу різної цінової категорії, різних складів, на будь-який смак і колір.

Обов'язково підпишіться на новини магазину в Соц мережах. Першими інформацію про акції, розпродажі та оновленні асортименту дізнаються наші передплатники. Посилання внизу сторінки.

Творча команда магазину "Пряжа від VizEll"Рекомендовані статті

Пряжа Кабле Акварель - новинка магазину сезона «Весна 2020»Цікаве поєднання волокон (30% Tencel (евкаліпт), 50% мер  ДЕТАЛЬНІШЕ
  • 26 квітня 2020 13:40:04
  • Відгуків: 1
Підписатись на новини