0

Клубна програма

Приєднуйтесь до творчої команді "Пряжа від VizEll" і починайте збирати бонуси і подарунки вже сьогодні!


Перший крок - реєстрація в магазині.

Якщо ви вже зареєстровані - зайдіть в магазин під своїм ім'ям.
Якщо ні - клікніть на значок у верхній частині екрану та зареєструйтесь, або зробіть своє перше замовлення.


З цього моменту, кожен раз, коли ви авторізуетесь в магазині (під своїм ім'ям), в правій частині екрану з'являється віконце з інформацією про вашу знижку.

Щоб почати збирати знижки, достатньо здійснити покупку на суму від 500 гривень. Після оплати замовлення, вам буде присвоєна клубна карта з особистим номером, яку ви зможете використовувати при наступних покупках.

Важливо! Карта почне накопичувати знижки після оплати вашого першого замовлення і затвердження адміністратором магазину. До цього моменту, знижки на карті немає.

Як працює клубна карта?

Система накопичувальних знижок! Чим більше покупок - тим вища знижка! Чим довше ви з магазином "Пряжа від VizEll" - тим менше платите за пряжу!

Кожен раз, коли додаєте товар в корзину, праворуч з'являється віконце, з інформацією про те, на яку суму треба придбати товари, щоб отримати наступну знижку. Таким чином, знижки накопичуються і можуть досягати до 15%

УВАГА! Знижка накопичується на покупки, які оплачені на розрахунковий рахунок або картку ПриватБанку. Знижка при оплаті через систему миттєвих платежів LiqPay, не враховується в подальшому в "Клубній програмі"


Знижка і клубна карта не мають терміну закінчення. Ви зможете використовувати їх в будь-який час, авторизувавшись в магазині.

Знижка накопичується на замовлення, які були оформлені в магазині протягом останніх 6 місяців. Замовлення, які перевищили цей термін, йдуть з накопичувальної системи.
Не хвилюйтесь! Повністю знижка не зникне, якщо протягом 6 місяців у вас були інші замовлення. Вона знизиться до попереднього відсотка накопичень. Щоб повернути останнє значення знижки, вам необхідно зробити нову покупку

Таблиця знижок за сумою замовлень:

1 000 гривень = 2%
3 000 гривень = 3%
5 000 гривень = 5%
7 000 гривень = 7%
10 000 гривень = 10%
20 000 гривень = 15%

ВАЖЛИВО! Відсоток по знижці нараховується при кожній покупці, незалежно від того, купуєте ви товари за акційними цінами або в повну вартість.

АЛЕ! Використовувати знижку ви можете тільки на покупку товарів, які не беруть участі в акції та розпродажі.

Наприклад: в корзині є 2 товари - один за повною вартістю, другий за зниженою акційною ціною. Знижка клубної картки буде поширюватися на товар з повною вартістю.

Крім системи накопичувальних знижок, ми даруємо подарунки!

Подарунки - це бонусна програма. Вона не є постійною і проходить, як акція.

У чому її суть?

Здійснюючи покупку в магазині на певну суму, у вас є можливість отримати подарунок! Який? Це може бути додатковий моток пряжі, спиці, гачки або будь-які інші в'язальні аксесуари.

Звертайте увагу на значок подарунка в правій частині екрана. Якщо він присутній, поряд з інформацією про клубній картці, значить проходить акція з роздачі подарунків!

На адресу електронної пошти, який ви вказали при реєстрації, завжди приходять листи про підтвердження замовлення, інформація про трек посилки, присвоєння клубної картки, зміні балансу накопичувальної знижки і ваших зекономлених на покупку засобах. Не забувайте перевіряти свою поштову скриньку! Якщо листи не приходять, перевірте папку "СПАМ"


Членство в клубі абсолютно безкоштовно! Ми дуже раді новим друзям! Фарбуємо для вас кращу пряжу і завжди готові відповісти на будь-які питання!

Детально про доставку та оплату замовлення читайте на сторінках магазину: ОПЛАТА, ДОСТАВКА


Ваша творча команда магазину "Пряжа від VizEll"!Підписатись на новини