33

Клубна програма

Приєднуйтесь до творчої команді "Пряжа від VizEll" і починайте збирати бонуси і подарунки вже сьогодні!


Перший крок - реєстрація в магазині.

Якщо ви вже зареєстровані - зайдіть в магазин під своїм ім'ям.
Якщо ні - клікніть на значок у верхній частині екрану та зареєструйтесь, або зробіть своє перше замовлення.


З цього моменту, кожен раз, коли ви авторізуетесь в магазині (під своїм ім'ям), в правій частині екрану з'являється віконце з інформацією про вашу знижку.

Щоб почати збирати знижки, достатньо здійснити покупку на суму від 500 гривень. Після оплати замовлення, вам буде присвоєна клубна карта з особистим номером, яку ви зможете використовувати при наступних покупках.

Важливо! Карта почне накопичувати знижки після оплати вашого першого замовлення і затвердження адміністратором магазину. До цього моменту, знижки на карті немає.

Як працює клубна карта?

Система накопичувальних знижок! Чим більше покупок - тим вища знижка! Чим довше ви з магазином "Пряжа від VizEll" - тим менше платите за пряжу!

Кожен раз, коли додаєте товар в корзину, праворуч з'являється віконце, з інформацією про те, на яку суму треба придбати товари, щоб отримати наступну знижку. Таким чином, знижки накопичуються і можуть досягати до 15%


Знижка і клубна карта не мають терміну закінчення. Ви зможете використовувати їх в будь-який час, авторизувавшись в магазині.

Знижка накопичується на замовлення, які були оформлені в магазині протягом останніх 6 місяців. Замовлення, який перевищив цей термін, йде з накопичувальної системи.

Не хвилюйтесь! Повністю знижка не зникне, якщо протягом 6 місяців у вас були інші замовлення. Вона знизиться до попереднього відсотка накопичень. Щоб повернути останнє значення знижки, вам необхідно зробити нову покупку.

ВАЖЛИВО! Відсоток по знижці нараховується при кожній покупці, незалежно від того, купуєте ви товари за акційними цінами або в повну вартість.

АЛЕ! Використовувати знижку ви можете тільки на покупку товарів, які не беруть участі в акції та розпродажі.

Наприклад: в корзині є 2 товари - один за повною вартістю, другий за зниженою акційною ціною. Знижка клубної картки буде поширюватися на товар з повною вартістю.

Крім системи накопичувальних знижок, ми даруємо подарунки!

Подарунки - це бонусна програма. Вона не є постійною і проходить, як акція.

У чому її суть?

Здійснюючи покупку в магазині на певну суму, у вас є можливість отримати подарунок! Який? Це може бути додатковий моток пряжі, спиці, гачки або будь-які інші в'язальні аксесуари.

Звертайте увагу на значок подарунка в правій частині екрана. Якщо він присутній, поряд з інформацією про клубній картці, значить проходить акція з роздачі подарунків!

На адресу електронної пошти, який ви вказали при реєстрації, завжди приходять листи про підтвердження замовлення, інформація про трек посилки, присвоєння клубної картки, зміні балансу накопичувальної знижки і ваших зекономлених на покупку засобах. Не забувайте перевіряти свою поштову скриньку! Якщо листи не приходять, перевірте папку "СПАМ"


Членство в клубі абсолютно безкоштовно! Ми дуже раді новим друзям! Фарбуємо для вас кращу пряжу і завжди готові відповісти на будь-які питання!

Детально про доставку та оплату замовлення читайте на сторінках магазину: ОПЛАТА, ДОСТАВКА


Ваша творча команда магазину "Пряжа від VizEll"!Підписатись на новини